Kontakt

Ivoclar-Vivadent Polska Sp. z o.o.
Al. Jana Pawła II 78
00-175 Warszawa

Infolinia
tel. +48 22 635 54 96
email: info.pl@ivoclar.com

Serwis sprzętu
+48 22 530 65 24
Zgłoszenia serwisowe: serwis@ivoclar.com

Szkolenia / Rozliczenie promocji
+48 22 530 65 61

Konsultacje techniczne
+48 22 530 65 23

Marketing
+48 22 530 65 20 / 25

 

Nr Konta: mBank S.A. Oddział Warszawa
88 1140 1010 0000 2931 9000 1001

Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy KRS rejestru przedsiębiorców

KRS 00000187540

NIP: 526-00-30-414

Wysokość kapitału zakładowego: 2 170 000,0 zł

Konsultanci ds. produktu Dentist

Patryk Szymajda (w zastępstwie)
+48 721 050 005
patryk.szymajda@ivoclar.com
woj. śląskie

Marta Hajduga
+48 607 207 620
marta.hajduga@ivoclar.com
woj. łódzkie, świętokrzyskie

Piotr Janiaczyk
+48 601 380 609
piotr.janiaczyk@ivoclar.com
woj. dolnośląskie, opolskie

Krzysztof Kołdys
+48 609 082 708 
krzysztof.koldys@ivoclar.com
woj. pomorskie,warmińsko-mazurskie, 
płn. część kujawsko-pomorskiego

Łukasz Lewczuk 
+48 609 211 421
lukasz.lewczuk@ivoclar.com
woj. lubelskie, wsch. część podkarpackiego

Robert Rypniewski
+48 697 800 935 
robert.rypniewski@ivoclar.com  
woj. zachodniopomorskie, lubuskie

Tomasz Tarnowski
+48 607 216 303
tomasz.tarnowski@ivoclar.com
woj. mazowieckie

Wioletta Tuszyńska
+48 601 342 801
wioletta.tuszynska@ivoclar.com
woj. małopolskie, zach. część podkarpackiego

Piotr Filipiak
+48 601 058 005
piotr.filipiak@ivoclar.com
woj. wielkopolskie, płd. część kujawsko-pomorskiego

Konsultanci ds. produktu Lab

Rafał Bandosz 
+48 601 166 393
rafal.bandosz@ivoclar.com
woj. dolnośląskie, wielkopolskie, lubuskie,
zach. część zachodniopomorskiego

Kinga Denc 
+48 607 211 152
kinga.denc@ivoclar.com
woj. pomorskie, kujawsko-pomorskie,
wsch. część zachodniopomorskiego,
zach. część warmińsko-mazurskiego

Tomasz Kabala
+48 601 332 403 
tomasz.kabala@ivoclar.com
woj. lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie,
płd. część mazowieckiego

Patryk Szymajda (w zastępstwie)
+48 721 050 005
patryk.szymajda@ivoclar.com
woj. mazowieckie, łódzkie, podlaskie, wsch. część warmińsko-mazurskiego, wsch. część wielkopolskiego

Marta Lutyńska 
+48 607 200 687
marta.lutynska@ivoclar.com
woj. opolskie, śląskie, małopolskie

 

 

Zgłoszenie sprzętu do naprawy